Loading...

Promosyon ve baskılı çanta imalatı konusunda söz sahibi, piyasada yeniliklere açık bir firma olarak Konya'da hizmet vermekteyiz.

Promosyon ürünleri, çok geniş ürün yelpazesi kurum yada ürünlerin son kullanıcıya tanıtımında pazarlama departmanlarının en güçlü yardımcıları arasındadır. Kurumunuzun yada ürününüzün tanıtımını yaparken seçtiğiniz promosyon ürünleri, firmanızın kimliği ile beraber kurumunuzun bir açıdan misyonunuzu da yansıtmış olur. Bu sebeple kurumunuzun yada ürününüzün tanıtımı için promosyon yaptırmadan ürün seçimine dikkat etmelisiniz.

Promosyon Çanta

Promosyon ürünü olması açısından çanta seçilmesi tanıtımınızın daha uzun zaman daha geniş hedef kitleye ulaşmasını sağlayacaktır. Bunun nedeni çanta hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. En değerli aksesuarlarımızı, evraklarımızı, giysilerimizi ve elimizde taşıyamayacağımız kadar çok ama her an işimize yarayabilecek bir çok eşyamızı taşır. Hatta belki öyle denebilir ki içinde bizim küçük dünyamızı taşır.

Promosyon çanta reklam için çok önemli bir araçtır. Bu aracı doğru kullanmak için size birkaç önerimiz var.  

Karar vermeden önce mümkün olduğunca çok seçeneğe göz atın. Size uygun olan ürünleri seçerken bir ürün üzerinde takılı kalmayın birkaç ürün seçin ve müşteri temsilcimizle irtibata geçin. Aradığınız ürün sitemizde yoksa mutlaka resmini mail olarak gönderin mümkünse numune yollayın.

Promosyon çantada önemli olan reklam kısmıdır. Reklam alanı baskı yapılacak alandır.

Dikkat çekici reklam seçin, dikkat çeken baskı her dönemde etkili olur. Bunun için yapılan baskıda çok yoğun yazı olması markanın ön plana çıkmasına engel olur. Markanın en iyi biçimde sunulmasında müşteri temsilcimizin yönlendirmelerini dikkate alınız. Baskı bilgilerinizi kontrol ediniz mümkünse çalışmasını isteyiniz.

Müşteriden kaynaklanan yanlış baskıdan firmamız sorumlu değildir.

Ürünlerimize ayrıca buradan da ulaşabilirsiniz